Nie ulega wątpliwości, że tak złożony masaż, jakim jest Kobido, powinni wykonywać profesjonaliści. Gwarantuje to poprawne wykonanie zabiegu zgodnie z jego procedurą, bezpieczeństwo klienta oraz spodziewane efekty końcowe, które mają wpływ na zadowolenie osoby poddającej się masażowi a także satysfakcję z dobrze wykonanej pracy po stronie wykonujących zabieg.

Z tego właśnie powodu polecamy aby na ten japoński masaż twarzy zarezerwować termin w Gabinecie Kosmetycznym LaLoba, gdzie Agnieszka Niemirowska-Kmiecik, wykonuje ten oraz inne zabiegi na twarz i ciało.

Agnieszka Niemirowska-Kmiecik to kosmetolog, masażystka i szkoleniowiec z ponad piętnastoletnim doświadczeniem. Pasjonatka masażu oraz nowoczesnej kosmetologii naturalnej i estetycznej. Właścicielka profesjonalnego gabinetu, który zapewnia odpowiednie warunki do wykonywania zabiegów, bezpieczeństwo, ale także przytulność, możliwość rozmowy oraz indywidualne podejście do każdej klientki.

Gdzie znajduje się gabinet kosmetyczny LaLoba?

Gabinet Kosmetyczny LaLoba prowadzony przez Agnieszkę Niemirowską-Kmiecik znajduje się w Krakowie. w dzielnicy Podgórze, przy ulicy Beskidzkiej 30C. Jest to bezpośrednia okolica dużych krakowskich osiedli takich jak m.in. Kurdwanów, Wola Duchacka, Piaski Nowe czy Na Kozłówce. Kontakt